אודות

"עמותת החתול" הוקמה במאי 2014 על ידי בוגרי היחידה במטרה להוות גוף המלווה ותומך את הבוגרים בחיים האזרחיים במגוון תחומים.
רשאים להצטרף לעמותה כל מי ששירת ביחידה (בהתאם לתנאים המופיעים בתקנון העמותה).

לעמותה מספר מטרות, ראשית, העמותה מהווה מסגרת מקשרת ומחברת בין בוגרי היחידה וכן מגשרת על הפער הבין-דורי. חיזוק קשרים אלו מאפשרים לחברי העמותה לסייע אחד לשני בפיתוח קשרי חברות, קשרים עסקיים ועוד. מידע על פעילותה השוטפת של העמותה ניתן למצוא בעמוד זה, כמו כן ניתן לעיין ברשימת הקשר של בוגרי היחידה.

נוסף על כך, העמותה מאמינה בהמשך קיומם של הערכים אותם מחנכת היחידה הסדירה- אהבת הזולת, יצירתיות, חתירה למגע ועוד. לכן, העמותה פועלת למעורבות חברתית ותרומה לחברה. העמותה רואה בחבריה אנשים ערכיים ובעלי פוטנציאל עצום לתרומה במגוון תחומי עשייה לחברה הישראלית.

העמותה חרטה על דגלה את החובה לשמר את מורשת וההיסטוריה של היחידה למען הדורות הבאים. בכדי לשמר היסטוריה זו העמותה תפעל לאגד את כל התכנים והמדיה הקיימת באתר העמותה תחת עמוד ההיסטוריה. מעל לכל, העמותה רואה חשיבות רבה וזכות גדולה בהנצחת נופלי היחידה, תוך טיפוח וחיזוק קשר חם ותומך עם משפחות הנופלים.

העמותה אומנם עדיין בשנותיה הראשונות אך פעילותה ענפה ומאחוריה רשת חזקה ותומכת של שותפים, מנהלים וחברים. בזכותכם אנו נמשיך ונגדל כל שנה במאות חברים חדשים ונמשיך לפעול למען בוגרי יחידה 669.

אם ברצונכם להצטרף לעמותה- לחץ כאן להצטרפות

למידע נוסף, שאלות והצעות: roi.ivri@669.org.il